Boží Dar 2005

30. května 2007 v 23:32 | Praha
Tak nám letos podruhý vyšla zimní dovolená. Jeli jsme na pár dní mezi Štědrým dnem a Silvestrem do Krušných hor na Boží Dar. Bylo to fajn, ale podruhý bych v takovým termínu už jet nechtěla. Porušili jsme zajetou klasiku, že na Boží hod a na Štěpána obcházíme babičky, a tak mi to nějak chybělo. Přijeli jsme, byl Silvestr a já neměla pořádně nakoupeno, nic připraveno. Takže tento týden - už nikdy.....
Našli jsme si ubytování v rodinném hotýlku pár kilometrů před Božím Darem (tady je odkaz -http://rezervace.ubytovanivcr.cz/objekt_detail.php?djaz=2&idstranky=621&idstatu=2&idobjektu=3238) . V den příjezdu bylo ukázkově - nádherně modrá obloha, všude plno krásně čistého sněhu. Ale to nás mělo jenom naladit.
Druhý den ráno jsme se probudili a už nebylo vidět ani na krok - vánice, vítr, chumelenice - pro "stojáka" pod sjezdovkou, jako jsem já, nic moc počasí. Občas mi umrzaly nohy, nos, ruce a tentokrát ani žádný kafe nepomáhalo.
Na Božím Daru jsou ideální sjezdovky pro děti - širokánský pláně bez jediného stromu, různý úrovně sjezdovek, celý areál pro děti. Škoda jen toho počasí (no jo, co člověk může očekávat od zimy ....).
Děti si užily - jela s náma ségry rodina, já jsem si dobře popovídala, chlapi si zalyžovali na nočních sjezdovkách, no, uteklo to hrozně rychle. A pak hurá zpátky do panelákového vyhřátého bytečku ...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama