Hlášení z prázdnin

27. července 2007 v 10:14 | Pavla
Všechny vás moc zdravím. Na týden (možná na dýl) jsme se ocitli v Praze, a tak mám zase přístup k počítači. Je to možný, že je skoro půlka prázdnin pryč? Ach jo...
Prázdniny jsme začali u babičky a dědy ve východních Čechách. Strávili jsme tam asi čtyři dny. Janička putovala k sestřenici Andince do vedlejší vesnice a my zase měli na chvíli u sebe sestřenici Kajku. Většinu času poprchávalo nebo fučel vítr, ale když se udělalo chvilku hezky, hned jsme vyrazili ven. Zarazilo mě, jak už zlátlo obilí, jako by byl srpen...
V pátek večer jsme vyrazili do města do cirkusu Berousek. Jak cirkusy nemusím, tak tenhle se mi opravdu líbil - až na neskutečně trapný a otravný klauny (pořád tahali lidi z publika, aby předváděli nějaký šílenosti a já trnula, že mě vyberou a já se budu s klaunama prát, že nikam nepůjdu - protože sedat na klín cizímu chlapovi, objímat ho a předvádět, jak se "roztomile" u toho tetelím blahem se mi fakt nechtělo - naštěstí vybrali paní, která si to docela užila :-).....). Ale jinak - klobouk dolů - artisti fakt šikovný, medvědi roztomilý a zvířata tak krásný a zdravě vypadající, že by sebelepší zoologická mohla závidět.
Po cirkusu jsme jeli na návštěvu k Petrovi a Angelice (švagrová se švagrem). Malá Andinka dostala za vysvědčení hned dvě čičiny (Garfielda a Matyldu), takže naše děti byli nadšený a koťata šťastný, když jsme konečně odjeli.
Jeden den jsme vyrazili do Letohradu do Muzea řemesel (v poslední době jsme v podobném Muzeu byli už poněkolikátý), takže už se stáváme celkem odborníky na toto téma. Ale bylo to fajn, nejvíc nadšenej je vždycky Honzík (... a nejvíc otrávená Káťa....).
V sobotu jsme se vrátili do Prahy a v neděli vyrazili na chalupu s babičkou a prababičkou. Jeli jsme i mým autem, z čehož mi nebylo kolem žaludku dvakrát volno, protože ne moc nadšeně jezdím mezi kamionama na dálnici. Ale naštěstí byla doba, kdy kamiony na dálnici nesmí, takže se jelo fajn a my dovezli děti, babičky a papoušky v pořádku na chalupu (čičiny zůstaly Honzovi doma, aby tu měl aspoň "někoho").
První týden nám krásně propršelo, ale děti si užívali babičky, tak jim to ani nevadilo. A druhý týden byly ty neskutečný vedra, který jsem trávila na dvorku v dětským bazénku, v klobouku a se sudoku v ruce - takhle si představuju správnou dovču. A protože bylo vedro, nikdo neměl hlad a já vařila oběd až navečer, takže jsme měli celý den na povalování se.
No a teď jsme na nějakou dobu v Praze, a pak se snad chystáme zase na chaloupku. Jenže do toho nám finišujou práce v baráku (linka, zábradlí ..), takže kdy a jestli vůbec nakonec odjedeme, je ve hvězdách.
Tak se mějte všichni krásně a zase někdy ahoj!!!
 


Komentáře

1 Monika Monika | 27. července 2007 v 20:14

Ahóóój,

tak my už jsme zase na příjmu :-) Koukám, že jsi změnila design a musím ti to pochválit - moooc pěkné!!!

Prázdniny si umíte hezky užívat, jen co je pravda. Škoda, že já už mám jenom dovolenou.

Tak hezký víkend a uvidíme se v neděli v YMCE! Bude piknik!!!!!!Mňam :-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama