Letmé pozdravy

15. září 2007 v 23:12 | Pavla
Ahoj všem!
Vůbec nějak nejsem schopná propracovat se k počítači. Celý týden si moje rodina tak různě pokašlává, posmrkává, stěžuje si na bolení hlav, uší, břicha, až jsem se rozhodla, že to taky zkusím. Takže i mně dneska není nic moc. Ale přesto všechno jsme dnešní den, dá se říct, strávili v Ikee. Pro Honzu to byl nadlidský výkon a já mu musím poděkovat takhle veřejně, že to přežil. Jeli jsme tam na žaluzie a garnyže. Žaluzie jsme vyřídili, na garnyže jsme zapomněli a vzpomněli si na ně až doma.... Takže jsme se tam v půl osmý večer vydali znovu s tím, že tam bude míň lidí. Haha! Skoro nebylo kde zaparkovat. Ale v Ikee máme vychytaný různý zkratky, abychom byli u "cíle" coby dup, takže jsme to zvládli docela rychle a ke spokojenosti všech (hlavně Honzy, já teda tenhle typ obchodů nemusím zrovna brát "indiánským" během...).
Tady vám dávám pár příkladů, jak se má správně odpočívat:
A já si jdu z těch našich holek vzít příklad.
Tak dobrou!
 


Komentáře

1 Monika Monika | 16. září 2007 v 9:55

Ahojky marodi,

to je nějaká epidemie, co? Já už krk skoro necítím, jen mě v něm občas zapíchá, ale už to není to co bylo předtím. Ale rýmu, tu mám výstavní. V noci se s Honzou předháníme, kdo bude víc chrápat :-)))

Tak koukám, že bychom si ten piknik měli co nejdřív zopakovat, protože nás tam bude jen pět a půl :-)))

Držím palce, ať to zvládnete!!! Ahoj příští neděli (snad) :-)))

Monika

2 Mirka Mirka | E-mail | 19. září 2007 v 21:04

Ahoj Pavlo, taky jsem se dostala k pocitaci az po delsi dobe, takze mne tu cekalo hned nekolik "novych" clanku. Nevedela jsem, jestli k nim psat komentare jednotlive, nebo to shrnout do e-mailu, tak jsem si rikala, ze se Te zeptam - co je lepsi? Ctes taky zpetne komentare ke clankum treba z cervence? Jak zjistis, ze se tam nejaky objevil? Promin hloupe otazky, o blogovani toho mnoho nevim.

Tak drzim palce, at se vam brzy podari vystehovat choroby z vasi domacnosti a budu se tesit na dalsi poctenicko.

Mejte se, Mirka

3 Pavla Pavla | 19. září 2007 v 21:11

Ahoj Mirko, většinou se už k starým článkům nevracím, kouknu akorát pod poslední, co je tam za komentáře. Jinak se to zjistit nedá, že někdo napsal něco pod starší článek, než se tam mrknout. A mně ty moje články připadají tak hrozný, že se k nim radši nijak moc nevracím....

To jsem moc ráda, že jsi zase na počítači, určitě Ti napíšu mail.

Tak ahoj, pozdravuj doma!

4 tippink:0) tippink:0) | 30. října 2007 v 20:24

hm...fakt zaujímavé

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama