Veřejný vyznání lásky

24. září 2007 v 14:13 | Pavla
Pomalu se blíží začátek října a ten je u nás velmi plodný na různé oslavy. A letos to bude ještě významnější! 1.10. oslaví Honza 40.narozeniny, 2.10. máme 15.výročí svatby a 3.10. oslaví Káťa svoje 14. a já svoje 18. narozeniny (teda už podruhý, ale to je jedno ...).
Přeskočila bych do 2.října a chtěla bych na sebe veřejně napráskat, jak jsem ráda, že jsem si Honzu vzala. Myslím, že jsem si vybrala nejlepšího mužskýho pro svoje děti (nevím, jestli by s tím naše děti souhlasily ve chvíli, kdy zrovna za trest klečí, dostanou páskem na zadek, musí se učit angličtinu, nesmí se koukat na televizi...., ale věřím, že to všechno, jak se jim táta věnuje, jednou fakt ocení). Odměnou pro něj je, když se mu všechny děti pověsí na krk a vidí, jak s ním rádi tráví čas. Naše děti naučil všechno - jezdit na kole, plavat, lyžovat, bruslit, číst , psát, čte jim pohádky, kreslí s nima, učí je angličtinu ....
Když přijde utahanej z práce, měl by právo svalit se na gauč a přykrýt se novinama, ale on si jde s Honzíkem hrát, číst, skládat ... Jo, a taky s nima hodně blbne (někdy mám chuť to nahrát a poslat do práce jeho zaměstnancům - oni ho znají jako přísnýho říďu v kvádru - a on leze doma po čtyřech, dělá obličeje, lechtá se, pere se, řádí, jak kdyby mu bylo osm....) - a to všechno je pěkná dřina!
Já to znám dobře, dost často jsem už unavená a nechce se mi ani trochu se jim věnovat (a taky to kolikrát vzdám....), ale Honza je s nima většinu svýho volnýho času, i když by radši zalezl a spal....
Takže to byla chvála na taťuldu. A teď chvála na manžela. Mám opravdu hodnýho a zlatýho manžela(ne, ať si to pokazíš!!!). Pokud ho o něco poprosím, nikdy mi to neodmítne, je hodnej na svoje i na moje rodiče, na babičky, na děti, na kočky (i když je někdy omylem nakopne...) a je hodnej na mě.
Jsem na něj pyšná, jak vede svojí firmu a jak pracuje, že je v práci i v životě čestnej a nikdy nepodváděl a neuplácel. Vážím si ho za jeho vztah k Bohu a k naší rodině. Takže, Jeníčku, těch patnáct let fakt bylo moc fajn a veřejně říkám: MILUJU TĚ!!!
Teď k těm fotkám ze svatby - brali jsme se na Staromáku 2.10.1992 a protože se Honza narodil 1. a já 3., tak jsme to spravedlivě určili na 2.10. (a Lomikare - do roka a do dne - 2.10. večer jsem odjížděla do porodnice, a tak se mi Káťa narodila na moje narozky ...)
Líbací fotka v autě z dálky vypadá dobře, zblízka je vidět, jak se chechtám a Honza mě omylem líbá na bradu ... Fotka vpravo dole se všem moc líbila - Honza - zapřísáhlý odpůrce komunistů - a kouká mu z kapsy Rudá knížka ..... (koho jsem si to vzala ???).
Smutný je, že za těch 15 let zmizelo z našich životů plno příbuzných a známých. Nejvíc mě bolí, že umřel můj taťka. Bylo to moc brzo a bylo to moc těžký - pro něj, pro mamku, pro nás všechny. Jeho nemoc byla jedna z nejodpornějších, který můžou existovat a on jí statečně čelil čtyři roky - byl to frajer, do poslední chvíle bojoval jako lev.... a teď nám moc chybí.

Určitě by byl pyšnej na všechny svoje vnoučata a nejvíc, jako hráč a milovník fotbalu, na vnuka Jirku, který hraje fotbal za Spartu a je v něm fakticky dobrej (když běhá po trávníku, má stejnej styl hry, jako měl taťka). Určitě by ho doprovázel na každý trénink a zápas. Ale asi to mělo být tak, jak to je - a já se moc těším, že se s ním zase jednou uvidím. Tady si zrovna říkám, jak moc těžký to musí být pro lidi, který nevěří v Boha a posmrtný život .....
Takže tohle je můj táta :
a tohle jsou mý dědové, který už taky nejsou s náma:
No a nakonec klasická fotka s rodičema a na druhý fotce jsou moji švagři a švagrová - Tomáš, Kamča a Petr.
Přeju vám všem HODNĚ LÁSKY (sobě samozřejmě taky :-) ))).
Pavla
 


Komentáře

1 Honza Honza | Web | 24. září 2007 v 20:04

15 let?! To už je pěkná porce! Musím říct, že vám to slušelo tenkrát stejně jako dneska. Jsme rádi, že vás známe :-)

2 Pavla Pavla | 24. září 2007 v 22:00

Tý jo, to snad psal doopravdy Honza!!! Tak to beru jako velkou čest! Díky, jste moc hodný!

Pavla

3 Monika Monika | Web | 25. září 2007 v 15:51

Jojo, to byl Honza, když jsem si ten článek četla, tak jsem si říkala, že se na to musí taky kouknout a když si to pak taky přečetl, nedalo mu to neozvat se. Krásné fotky a hlavně - moc krásně jsi to napsala!!! Souhlasím s Honzou - jsme moc rádi, že vás známe!!!

Monika

4 Monika Monika | Web | 2. října 2007 v 8:27

Tak dneska máte to výročí!!! VŠE NEJLEPŠÍ, HODNĚ LÁSKY, SPOKOJENOSTI A BOŽÍHO POŽEHNÁNÍ!!! Vlčáci

5 Mirka Mirka | E-mail | 2. října 2007 v 9:46

Ahoj Pavlo, neco mi rikalo,ze bych se mela podivat na vase stranky a bylo moc dobre, ze jsem ten vnitrni hlasek poslechla. Ten Tvuj clanek je jako pohlazeni po dusi. Preju Honzovi, Tobe i Kacce vsechno nejlepsi k narozeninam, gratuluju i k dnesnimu vyroci svatby a vsem vam preju spoustu dalsich let naplnenych stestim a laskou. Mirka

6 Monika Monika | Web | 3. října 2007 v 17:01

Tak ještě jednou-aktuálně - VŠE NEJLEPŠÍ K DNEŠNÍM NAROZENINÁM!!!

papa Monika

7 Míša Míša | E-mail | 19. prosince 2007 v 20:39

Ahojky..narazila sjem na tento web a muzu rict ze super,tvuj clanek me opravdu dojal,jeslti se to takto da nazvat,je to moc hezke,jak ses s timto textem poprala..Zavidim ti tvoji stastnou rodinku.Preju vsechno nejlepsi do Novyho Roku

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama