Začátek školy

4. září 2007 v 9:36 | Pavla
Tak jsem doma zase opuštěná. Holky jsou ve škole, Honzík ve školce a já, místo toho, abych mazala vařit oběd, tady sedím a datluju do počítače.
Škola zatím začala dobře - ještě se neučí! Od zítřka ale už najedeme podle rozvrhů a myslím, že se ráno tak zvesela vstávat nebude. Honzík do školky nešel poprvý, ale i přesto byl nervózní, olupoval si nehty a bolelo ho bříško. Všichni jeho tři oblíbení učitelé totiž ze školky odešli. Nejmilejší Majda jela učit do Číny děti angličtinu, Nancy se vrátila na Nový Zéland, odkud pochází, a Josh - jediný mužský zástupce ve školce - začal v Praze studovat nějakou školu, a tak na malý dětičky už nemá čas. Ale přivítání bylo fajn - nová učitelka Bára je pár let po škole a vypadá to, že s ní bude sranda. Takže naštěstí Honzík zaplul do třídy mezi děti a dneska ráno se do školky těšil.
To je pro mě hrozně důležitý, protože to, co jsem zažívala při jeho prvních dnech ve školce, bych nepřála ani nejhoršímu nepřiteli. Já brečela doma, on bulel ve školce. Mně srdce krvácelo a nebýt Honzy, tak to po dvou dnech vzdám a vezmu si toho "mamánka-mazánka" domů. Ještě, že ty chlapy máme! I když jsem tenkrát Honzu podezírala z toho, že snad svoje "děťátko" ani nemá rád a mě už vůbec ne (protože by mě jinak nenechal takhle trápit), tak jsem ráda, že jsem vydržela. Honzík je ve školce spokojenej a hodně mu kolektiv dětí pomohl. No, a já ho taky odtrhla od svý sukně a začínám ho považovat za druhýho chlapa v rodině - žádnej chlapeček, ale mužskej!
Tak mi prosím vás držte palce, až budu zkoušet Kačku z fyziky, chemie, matiky ...., ať si neuříznu ostudu!
Vkládám sem obrázek, co všechno je možný dělat v mým programu s fotkama. Je to všechno hroznej podvod, takže až uvidíte krásnou, hubenou ženskou na fotce, věřte, že si s tou fotkou někdo aspoň půl hodinky hrál (upřímně? - na jedný vánoční gratulaci jsem si taky zmenšila břicho - vypadalo to estetičtěji :-)))) )......
Tak ahoj a školám a školkám zdar! Já mažu dělat ten oběd!
 


Komentáře

1 Káča Káča | 6. září 2007 v 14:27

Neboj se Matičko!

Budeš se učit se mnou (JEN!) tak,jako minulý rok!

A to přece zhryznem no né?Káča

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama