Konečně!

20. listopadu 2007 v 23:18 | Pavla
Konečně! Tak utekl skoro měsíc a já vůbec nejsem schopná něco vyplodit. Ale musím o sobě dát vědět, že žiju. Takže aspoň pár vět.
Konečně! Hurá - pan Borovec nám dodělal nábytek do dětských pokojíků (skluz pouhých 73 dnů!) a já měla skoro cukání hluboce se klanět a děkovat (člověk musí být vděčný, když řemeslník něco dodělá ....). Sem tam sice něco musel předělat (například udělal v šuplíkách bílý zadní stěny - vypadalo to jako v hotelu¨a divil se, že se nám to nelíbí ..... Když mu Honza řekl, že je to opravdu hrozný, tak odpověděl, že stejně jsou přece normálně šuplíky zavřený a nikdo to neuvidí .... Ale předělal to - musel!) , taky udělal jednu skříň navíc (nepochopil moje dost jasné plánky), takže si milou skříň musel odvézt.
Ale jinak je to moc pěkný a já jsem spokojená, že už s tímto panem truhlářem nebudeme mít co do činění.
Konečně! Hurá - v ulici pod naším domem se objevila cedule "Zákaz vjezdu". Radovali jsme se s Honzou jak dva blázni. Znamená to tožit, že začali kopat slíbenou kanalizaci ...
Konečně! Konečně jsme se začali "přestěhovávat" - dětské knížky (pouhých 12 banánových krabic), plyšáky (pouhých 10 banánových krabic), hry, lega, skládačky, puzzle, kola, koloběžky ... Prostě věci, které nám tady chybět nebudou. A my možná strávíme Štědrý den v novým baráčku (teda pod jedinou mojí podmínkou, kterou mi Honza nechce splnit - chci tam mít televizi). Honza tvrdí, že máme na nakupování a stěhování mnohem víc důležitějších věcí, než je televize. Ale považte - vánoce bez televize (bez pohádek??? - nikdy!!!). Takže uvidíme ...
Konečně! Konečně moje dcera Káčule dostala za sebou šest jedniček z matiky. Jak je vidět - jiná učitelka dělá divy ... (teď mám strach, abych to nezakřikla - to se mi stává dost často).
Konečně! Tak konečně ode mě budete mít pokoj. Jdu totiž spát a snad se ještě dostanu ke psaní dřív, než se přestěhujeme (protože to pak bude počítač připojený k internetu tak kolem roku 2015). Tak teď doufám, že jste si na tu poslední větu neřekli: "No, konečně. Už bylo na čase, aby měla počítač odpojený :-)))) .
Tak dobrou všem, konečně opravdu končím ...
 


Komentáře

1 Monika Monika | Web | 22. listopadu 2007 v 8:59

Ahojky,

ten nábytek je krásný!!! Jen bych asi neměla nervy s tím řemeslníkem, takže skládám poklonu :-)

Souhlasím s tebou, že vánoce bez pohádek by nebyly ty pravé. My doma strojili stromeček až přímo na Štědrý den a při tom měli puštěné pohádky, mamča v kuchyni chystala oběd...no prostě pohodička. Teď s Honzou se to snažíme taky tak dodržet, takže strojíme až 24.12.

Ahoj v neděli,  Monika

2 Monika Monika | Web | 28. listopadu 2007 v 15:34

jééé, to je hezký design!!!

Já ho mám teď - vánočně pracovní, nejsem s tím úplně spokojená, ale protože budeme muset dát počítač zase k "doktorovi", tak nevím, jestli to letos vůbec stihnu předělat.

ahoj v neděli, Monika

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama