Vánoční pozdrav

11. prosince 2007 v 9:26 | Pavla
V rychlosti: u nás nic novýho - stále bydlíme v bytě, kanalizace rozkopaná, děti někdy hodný, někdy zlobivý, pro rodiče školáků : v matice trénujeme mocniny a odmocniny, v chemii složení roztoků (absolutně nezáživné!), ve vlastivědě sametovou revoluci (je zajímavý, jak se Jáje tohle období spojuje s rokem 1948 a 1968, jako by to všechno proběhlo skoro v jeden rok - asi tak jako já necítím nijak velký rozdíl mezi 14. a 15. stoletím, takže pro ní je rok 1989 něco jako pravěk...).
Dále: cukroví upečený - žádný (něco si upekli v neděli večer děti samy - ale taky ho hned snědly...), vánoční výzdoba - žádná, krabice - všude v bytě, všude v domě, dárky - částečně.
Tak takle nějak vypadá moje a naše situace. A protože to není nic zajímavýho, radši vám všem chci moc popřát KRÁSNÝ A POHODOVÝ VÁNOCE a pravděpodobně i ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK (asi se se svou aktivitou ke psaní dřív nedostanu). Užijte si to a pozdravujte Ježíška (protože k nám asi nedorazí - už teď je zmatenej z toho, jak už od jara tvrdíme, že se budeme stěhovat - a ono pořád nic)!!
Mějte se moc hezky a všem hodně zdraví, štěstí, lásky a Božího požehnání!
Pavla a spol.
 


Komentáře

1 Monika Monika | Web | 11. prosince 2007 v 10:35

Moc hezky jsi to napsala!!!

To jak na našem blogu píšeš o tom zimním spánku - taky bych to brala :-))) A myslím, že Honza všema deseti. Je mi ho moc líto, protože toho má teďka strašně moc a skoro nespí. Včera šel spát až kolem druhé ráno a vstával se mnou v 6:45!!! Do zítřka by měl mít hotové video ze sestřiny svatby, ve čtvrtek přijde jeden pán na doučování matiky (vysokoškolská matika), takže se na to Honza musí podívat a včera skučel, že už si to vůbec nepamatuje, na dnešek si musel připravit studium u Táňi a ještě má v neděli kázání a to všechno dělá za pochodu, protože má běhání kolem školy (lyžák a podobně), vánoční dárky a ještě k tomu ho občas vyrušuju já :-))) Takže myslím, že až budou svátky a my potom vyrazíme na chalupu a utečeme od toho všeho shonu, tak to bude balzámek na duši.

papa Monika

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama