Dva měsíce hopem

14. března 2008 v 22:47 | Pavla
Tak teď jsem fakt naštvaná. Psala jsem asi třičtvrtě hodiny článek a jak to píšu na notebooku, něměla jsem nastavený automatický ukládání. Takže se mi nic neuložilo a byla jsem odhlášena... Tak to zkusím znovu ...
Protože jsem fotkový maniak (a každý, kdo mě zná, to dobře ví - ano, já jsem ta otravná osoba s foťákem v ruce při každé možné i nemožné příležitosti...), tak prostě mám stovky (teda možná tisíce) fotek a potřebuju je zužitkovat. Takže fotky by byly a teď k nim napsat ještě nějakou tu omáčku.
Zkusím vzít dva měsíce hopem.
Jak už jsem psala, v lednu jsme se přestěhovali. Pomalu se zabydlujeme nejenom my, ale i naše miciny. Julinka (naše rodinná nervačka) se přitiskla k oknu za závěs a tam vydržela skoro tři dny. Maximálně ušla pár kroků k misce a k záchodu, ale pak hned zpátky za závěs. Vypadalo to, že si nezvykne a já budu muset začít balit zpět - směr byt. Ale naštěstí se pomalu rozkoukala a teď se holky honí po domě a užívají si většího prostoru.
První oslava v novým roce, která nás čekala, byly Honzíkovy 6.narozeniny. Všichni jsme se těšili, ale Honzík u dortu vypadal jako bluma a z dárků zrovna radost neprojevoval. Zdálo se mi to podezřelý - a taky jo. V noci dostal horečku, a tak zahájil v naší rodině akci "Chřipka". Děti si daly dvě kolečka, takže nám chřipky vydržely až do jarních prázdnin.
Zápis do první třídy dopadl podobně. HOnzík se nejdřív těšil a zároveň bál, ale cestou do školy v autě usnul a to mi k vynervovanýmu chlapečkovi nepasovalo. V noci měl 39,6 a tím teda odstartoval druhý kolečko chřipky.
Naštěstí mám tak rozumné děti, že se rozhodly, že budou na začátku prázdnin zcela zdrávy. A taky že byly (zajímavé, že?). Protože jsme radši dopředu nic neplánovali, rozhodli jsme se o prázdninách akčně zajet na dva dny do Liberce do Babylonu, a potom na dva dny k babičce.
V Liberci jsme byli asi před rokem a půl, takže jsme věděli, na co se máme těšit. Děti si užily aquaparku, lunaparku a iq-parku dosytosti. Holkám se nejvíc líbilo asi v bazénu, Honzovi s Honzíkem v iq-parku, kde si mohli vyzkoušet, jak to mají vozíčkáři těžký, taky různý hlavolamy a fyzikální zákony. Já jsem se zase pěkně praštila do nosu v zrcadlovým bludišti. Takže jsme si každý našli něco ....
Potom jsme vyrazili za babičkou a štěňátkem Ferdíkem. Prázdniny tak nějak rychle utekly a já měla pocit, že jsëm se ani pořádně nevyspala. Takže už se těším na velikonoční prázdniny - že si ráno pospím. Někdy tiše závidím medvědovi brtníkovi ...
No, a teď si půjdu radši taky pospat, než se mi to zase všechno vymaže...
Takže se mějte hezky a brzy ahoj! Jak by naše Kačka řekla "Respéékt! Dobře ty!" (nevím teda vůbec, co to znamená, ale prý se tak zdraví všichni ve škole - pěkněj blázinec!)
Takže respéékt vám všem!
Pavla
 


Komentáře

1 Monika Monika | Web | 15. března 2008 v 20:05 | Reagovat

Ahojky,

tak ten pocit zoufalství, když se všechno vymaže...to fakt znám. Proto jsem taky změnila blog, protože jsem na ty problémy neměla nervy. Na nové adrese jsem maximálně spokojená :-)

A koukala jsem, že Kačce se tam taky líbí, když si tam taky vytvořila nový blog.

No na Kačku jsem zítra zvědavá, jestli jí to scrapbookování bude bavit.

Tak ahoj zítra, Monika

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama