Kdepak ty fajn holky jsou???

3. června 2008 v 23:03 | Pavla
Tak ty fajn holky jsou konečně doma a nás je zase řádný počet, tak, jak má být... (už vidím holky, jak protáčí oči, když si pustí mojí průvodní písničku - prostě hudba mého mládí :-)))
V pátek odpoledne se vrátíla Jája. Honzík se hrozně těšil, chtěl jít taky k autobusu vítat, ale nakonec Janička dorazila o chvilku dřív, než jsem ho stačila vyzvednout ze školky. Vítání bylo dojemný, ale uteklo asi tak 20 minut, a už byli v sobě - dohadování, pošťuchování apod... Inu, láska má někdy opravdu zvláštní projevy ...
Chvíli po příjezdu Jáji jsme se zase znovu zabalili a vyrazili za babičkou. Tentokrát to pro mě bylo náročnější, jednu noc jsem spala necelé dvě hodiny, protože se babička často budila, a tak jsem se aspoň v sobotu odpoledne na hodinku natáhla na sluníčko, abych si odpočinula. Moc to nepomohlo, ze sluníčka mě pro změnu rozbolela hlava ... Ale hlavně že bylo hezky. Honza odjel s dětma na bazén a když se vrátili, lítali celé odpoledne venku s Ferďasem.
Na večer jsme si naplánovali opékání buřtů. Už teda na potřetí. Před několika týdny jsme buřty koupili, ale večer byla bouřka, další týden byl hrozný vítr, no a tak jsme to chtěli zkusit znovu. Byl fakt pěkný den, ale ve chvíli, kdy Honza udělal ohýnek, spustil se z ničeho nic liják. Nebyl dlouhý, ale o to prudší, takže jsem buřty udělala v troubě. Ale o takový nikdo moc nestál ... Takže se nám nevedlo.
V neděli odpoledne jsme se vraceli domů, já vystresovaná, protože nás cestou zastihlo dvakrát krupobití, že se nedalo vůbec jet. Kolem šestý jsme přijížděli ke Smíchovu a těsně před náma uzavřeli Zlíchovský tunel, protože tam nalilo a voda všude stála. Měli jsme štěstí, auta před náma uvízla před tunelem a další auta za náma postupně zůstávala stát v koloně a my, jako jedni z mála, profrčeli na Smíchov. Ale i tak jsem pořád měla strach. Večer se měla Káťa vracet letadlem z Bulharska a když jsem viděla ty hrozný lijavce, krupobití a bouřky, docela jsem se o ní bála.
Nakonec přiletěli jenom s malým zpožděním a my uzavřeli náročný víkend příjezdem chvíli před půlnocí z letiště, kdy už nás zase konečně bylo pět.
A teď je hezky dlouho nikam nepustím.
Ale - kéž už by byly prázdniny - těším se!!!
Mějte se fajn!
Pavla
 


Komentáře

1 katka katka | 15. června 2008 v 18:49

moc pěkný web, líbí se mi obrázky malované na zeď, tak se chci zeptat, Jaký jste na to použili druh barev??

2 Pavla Pavla | 16. června 2008 v 10:07

Pro Katku: používala jsem kolorky Remal, není to sice dokonalý, ale docela dobře se to s nima malovalo. Když jsem chtěla světlejší barvu, neředila jsem je vodou (jak doporučují - protože barva je pak moc vodová), ale přimíchávala jsem bílou. Ahojky

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama