Už zase ...

1. září 2008 v 22:52 | Pavla
Už zase a dokonce trojmo!
Honzík poprvé, Káťa naposled a Jája poprvé na druhém stupni. Holky se těšily na kámošky a mě a Honzíka bolelo břicho. Vždycky těžce nesu, když mi robátko vpluje do školního procesu. Honzík se mě dneska ptal, jak dlouho bude chodit do školy. Řekla jsem mu, že devět let stoprocentně a další čtyři snad taky. Takže dohromady třináct. Jenom poznamenal: "Jo, tak to ujde". U něj to možná ujde, ale mě došlo, že tou dobou mi už potáhne na padesátku ... (no, ale na druhou stranu Káťa bude taky už ve věku, kterého se žádný slušný člověk ani nedožívá, protože se to nehodí - prostě důchodcovský věk :-)))...
Holky ze školy přišly spokojený, Honzík ten náročný den taky dobře zvládnul, já to taky přežila, no a teď už přijde opravdová realita.
Odpoledne jsem si tak pomyslela, jak by bodly ještě jedny prázdniny ...
Takže milá Káťo, milá Jájo a milý Honzíku!
Ať se vám ve škole daří, makejte, jak nejvíc můžete, je to přece jenom vaše jediná práce (nemusíte ještě chodit pást husy jako babička Chaloupková :-), a tak se snažte!
A taky buďte hodný - i když jste kolikrát pěkný lotři a pacholci, vím, že uvnitř jste úplně jiný!
Příkladem může být nápis od Káti na tabuli, který Honzík ráno našel , než odešel do školy (pro vysvětlení - Chocholouš je přezdívka pro šprta...).
A teď ještě zpátky k víkendu. V sobotu jsme byli na návštěvě u Moniky a u Honzy. Bylo to fakt bezva. Monika miluje scrapbookování a naše dětičky si hned musely vyzkoušet všechny její udělátka, nůžky, razítka, vykrajovátka. No vydržely u toho dobrou hodinku. Nakonec jsme je museli vyrušit, protože jsme chtěli jít ještě na procházku. Bylo tam krásně, děti a Ferda se vylítali, my si pěkně popovídali, až nás překvapilo, kolik už je hodin. Takže Moniko a Honzo, díky za výborný oběd a za krásný odpoledne. Máme vás moc rádi!!!
Přeju všem, kterých se to týká, úspěšný školní rok a vám všem aspoň jednoho takovýho kamaráda, jako je Monika s Honzou ...
Mějte se fajn
Pavla
 


Komentáře

1 Monika Monika | Web | 2. září 2008 v 8:29

Jé, to bylo hezký počteníčko!!! My jsme pořád bez počítače, tak píšu z práce, ale "pšt" :-))) Ne, tady to není tak hrozné, když stíháme svou práci, tak ten internet nevadí :-)))

Moc se mi líbil ten vzkaz od Kačky pro Honzíka, já být tebou, tak v tu ránu brečím jak želva, že se mají ty děti tak rády!!!!!!!!!!!

Sobotu jsme si s vámi taky užili, bylo to tak skvělé odpoledne, že si ho určitě musíme zase zopakovat. Máme pro vás fotky, jen jsme je v neděli zapomněli doma, tak se příště polepšíme :-)))))

papa Monika

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama