Kaput

27. listopadu 2008 v 9:14 | Pavla

Tak vás aspoň krátce musím všechny pozdravit.

Před deseti dny dostaly děti (všechny tři najednou, naštěstí) spálovou angínu a my se vydali v jedenáct večer do Motola na pohotovost. Honzík měl vysoký horečky a vyrážku, holky jenom trochu pobolívalo v krku, ale radši jsme je vzali taky. Zaplatili jsme pěkných 270,- Kč za pohotovost a sestra nás samozřejmě "mile" přivítala jedovatou poznámkou, jestli nemáme nic jinýho na práci, než jezdit s dětma v noci na pohotovost (za ty roky, co jezdíme do Motola se mi ještě nestalo, že by některá sestra tuto vtipnou poznámku o tom, jak je obtěžujeme, vynechala...). Ale paní doktorka byla fajn a byla s ní sranda - neuměla si třeba zkopírovat část textu na počítači, tak jí musela Káča radit, jak se to dělá, potom jsme společně s ní hledali její fonendoskop, až se mi podařilo ho najít, moc jí taky nešlo spočítat, kolik balení antibiotik Honzík potřebuje, když bude brát jeden a půl tablety po osmi hodinách (a nakonec to taky spočítala špatně a já jsem musela v týdnu dojít k naší doktorce pro další balení), no když to shrnu, v ordinaci jsme byli dobrých 35 minut. Holky byly nadšený, že jim skoro nic není a přesto mají spálu a tím pádem budou nejméně 10 dní doma.
I Honzíkovi bylo asi za dva dny úplně dobře, a tak je udržet trochu v klidu byl nadlidský výkon. K tomu začalo bolet v krku mě, ale bez teplot, bolestí atd. Tak jsem kloktala, cucala zdravotní bonbony, s tím, že mi vlastně nic není. Krk ale bolel už čtvrtý den, a tak jsem v neděli vyazila do Motola (mám pocit, že za naši častou účast v této nemocnici bych měla žádat nějakou množstevní slevu). Dostala jsem antibiotika s tím, že to mám taky a mám mít klidový režim a tudíž děti někde zamknout nebo odložit do dětského domova. Nakonec to docela jde, krk mě už nebolí, Honzík má vysokou sedimentaci, ale všichni tři už v pondělí pofrčí do školy.


Jak já se těším na svůj stereotyp!!!
Tak se mějte krásně a buďte zdraví!!!

Pavla
 


Komentáře

1 Monika Monika | Web | 27. listopadu 2008 v 12:27

Ahojky,

celý týden se chystám, že ti napíšu mejlíka, protože jsem si říkala, že na blog asi chodit nebudeš a teď koukám, že už jste na tom líp.

Hezky jste si to vybrali, jen co je pravda - ale zase jste to měli hezky najednou a teď bude klid než aby se děti střídaly po 14 dnech, co?

Tak držím palce, ať to teďka neskočí na velkého Honzu a že se s vámi už brzo uvidíme - už se nám stýská!!!

papa Monika

2 Jitka Jitka | Web | 28. listopadu 2008 v 10:46

Přišla jsem vykonat zdvořilostní návštěvu a vida, taky jsem se pobavila. Nemoc není sice moc  zábavná, ale pěkně jsi to sepsala. V Motole by měli ještě zaplatit tobě, za to, žes setřičku nenakopala do řiti za ty hloupý kecy..Z plezíru tam v noci s třemi dětmi asi nikdo nejde že?

3 skaut68 skaut68 | Web | 28. listopadu 2008 v 14:47

Pěkně sepsané, tak lehce, s nadhledem.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama