Je mi smutno

3. prosince 2008 v 9:53 | Pavla

Nedávno jsem vám tady psala o tom, jak moc ráda mám svojí babičku. A protože jsem člověk štěstěny, povedlo se mi mít v životě dokonce tři skvělý babičky. Ale bohužel jsem v neděli v noci o jednu přišla. Byla už delší dobu nemocná, ale to neznamená, že to bolí o něco míň. Když někoho znáte 37 let a máte ho moc rádi, těžko se smiřujete s tím, že vás opustil. Však to znáte sami ...
Jak stárnu, odchází kolem mě čím dál tím víc lidí, najednou jsem tak nějak smrti blíž. Hlavně v poslední době - dědové, taťka, Honzy rodiče, babička ... A ať se mi to líbí sebemíň, ubránit se tomu neumím. A nás teď v pátek čeká poslední rozloučení s naší babičkou.

A prostřednictvím blogu bych babičce chtěla říct: "Babi, je mi moc líto, že tu už nejsi s náma, že už se nikdy nepojedu vykoupat do Malešic, jako když jsem byla malá. Taky je mi hrozně líto, že ses nikdy nebyla podívat v našem domě, protože ses na to moc těšila a že ses ani nedočkala tý naší pitomý kanalizace, která Tě tolik zajímala ..... Taky vím, že už Tě nikdy neuvidím na procházce s Barykem a že letos budu k vánocům vyrábět zase o další kalendář míň. Ale taky vím, že se zase uvidíme a na to se moc těším. Ale teď mi budeš chybět ... Měj se krásně, mám Tě moc ráda. Pája"
A vy zkuste dneska obejmout toho, koho máte rádi. Kdo ví, jestli tady bude zítra ...

Pavla
 


Komentáře

1 Monika Monika | Web | 3. prosince 2008 v 13:51

Ahoj Pavli,

to je mi líto, že opět prožíváte takové smutné období. Je toho v poslední době nějak hodně, viď. Myslíme na vás a v neděli vás určitě všechny obejmeme!!!

pa Monika

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama