Pohodička

6. ledna 2009 v 16:14 | Pavla

Tak mě tak napadlo při pohledu na našeho Ferdu spícího na zemi v pozici "chcíplá veverka", jaká je to paráda, když si může člověk v klidu odpočinout a pěkně se vyspat. Moje mamka mi dneska říkala, jak se jí špatně spalo, že se jí zdal ošklivý sen, a zatím do ní pořád nic není. Taky se mi to stává a většinou mám celý dopoledne pokažený. Moc si sny nepamatuju, ale když už - tak už. Buď je to opravdu drsňárna, až si ráno říkám, jestli jsem vůbec normální, když se mi můžou zdát takový zlý a ošklivý sny, anebo je to sen, z kterýho je mi ráno moc hezky.


Tuhle jsem se po probuzení hrozně nasmála - ve snu jsem potkala svýho švagra, skleslýho a smutnýho, ale nechtěl mi říct, co se děje - až když jsem zašla za roh, tak jsem pochopila - tam šla ségra zavěšená do svýho gynekologa a nesla se jako pávice - na vysvětlenou náš gynekolog je pán v letech a vzhledem takový hodný"méďa-Béďa", žádný Clooney ... Tak jsem to na Silvestra ségře vyprávěla, jaká teda je a že si to Vítek (švagr) nezaslouží :-) a nasmáli jsme se všichni.
Taky se mi občas zdá o taťkovi, ale pokaždý je ve snu zdravý a mluví úplně srozumitelně a když se vzbudím, tak je mi líto, že to není pravda. Takže jsem opravdu ráda, že si většinu snů nepamatuju ...

Ještě v rychlosti - včera jsme byli s dětma za barákem na bobech. Máme tři děti, dvoje boby. Z toho logicky vyplývá, že se někdo musel prát. Naše známá dvojka - Honzík vs. Jája bojovala statečně (ani vlastně nevím, kdo nakonec vyhrál :-)) - to u nás prostě takhle procházky většinou končí - nějaký boj, potom povel - "odchod domů" a je po srandě. Do toho vzal Ferda roha na pole a paličatě se nemínil vrátit, takže jsem si z té opravdu roztomilé procházky musela dát saunu - abych se zahřála a abych se uklidnila... A to pak byla pohodička .....Mějte se hezky a v novém roce samé krásné sny!!!!


Pavla
 


Komentáře

1 lil-melli lil-melli | Web | 15. ledna 2009 v 20:27

Dekuju Maminečko Za hezký příspěvek to jo škoda že  je už po vanocích pp mam te moc moc rada atayk dekuji z a moc krásné dárečky pa

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama