Když dva dělají totéž

28. února 2009 v 23:22 | Pavla
.... není to vždy totéž. Fakt ...

Tohle přísloví se plně naplnilo v pondělí, kdy jsem Honzovi jako dárek k našemu výročí nabídla, že si s ním půjdu zahrát squash. Ale bez dětí, tudíž jsem byla k dispozici opravdu celou hodinu. Když něco začnu dělat, dělám to s opravdovou vervou a naplno. Po hodince hry jsem byla zpocená jako myš, polomrtvá a neschopná chůze a Honza vypadal úplně v pohodě. Foťák jsme sebou neměli, tak aspoň pro názornost přikládám fotku, jak Honza hrál s mistrem republiky a vicemistrem Evropy ve squashi. Tenkrát byl Honza ale na mém místě - na místě zpocené myši - a jeho spoluhráč vypadal jakoby jen tak náhodně prošel kolem a nachomýtl se k fotografování.... :-)


Ještě se chci s váma podělit o jednu věc, které jsem moc nevěřila. Honza se s holkama přihlásil na kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou. Ano, zní to podivně, ale kupodivu to funguje. Posuďte sami - kurz byl dvoudenní a takhle se postupně lepšili:

Honza:
První den ráno nakreslil podle předlohy obličej prapodivné nosaté ženštiny:-))

První den odpoledne takhle namaloval portrét profilu muže a ruku:A tohle byl závěrečný portrét Ladislava Chudíka

Tohle jsou obrázky Káti (na posledním portrétu je herečka Salma Hayek)A obrázky Jáji:

Holky to fakt bavilo a myslím, že si teď budou jen tak pro radost malovat častěji (... a Honza taky - zrovna před chvílí mi přinesl ukázat obrázek od Lady a od originálu se skoro vůbec nelišil). Škoda, že Honzík chodil do školy, a tak jsme se nemohli zapojit taky. Tak snad někdy ...

Mějte se krásně - a když se chce, očividně všechno jde!!!

Pavla
 


Komentáře

1 Kačenka xP Kačenka xP | E-mail | 28. února 2009 v 23:29

pAvLiNkO tOs pŘeHnAlAxDsMaŽ tY fOtAxDsAlMa hAyEk lEdA pO oBrNěxD

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama