Pár přátel stačí mít

24. února 2009 v 23:13 | Pavla

Nějak se mi nedostává času a tak aspoň krátce:

Nedávno jsem psala o návštěvě Kubíčkových a tenhle víkend přijela další rodina budějovičáků, který máme moc rádi - Vokálovic family - Míra, Růženka, Káťa a Zuzanka. Děti se vzájemně užily (fotka s čokoládovou maskou budiž toho důkazem), Honza s Mírou si popovídali a my s Růženkou jsme si pěkně "pokecaly" (jinak se to asi nazvat nedá :-))) - v noci z neděle na pondělí jsme šly do hajan v půl druhý a tou dobou už Míra skoro vstával - je totiž na rozdíl od Růženky skřivan jako poleno a zcela dobrovolně!! vstává třeba ve čtyři ráno. Tak jim vždycky říkám, jak šťastný mají manželství, protože se skoro ani nepotkají - jeden usíná a druhý vstává .... Bylo to moc fajn a my jsme moc rádi, že jsou naši kamarádi.
Do toho nám onemocněla babička a dnes už je na tom tak, že ani nemůže vstát z postele. Střídáme se u ní a máme o ní strach. Ale to je prostě život - na jedné straně se radujeme a na druhé smutníme ... V Bibli je psáno - "je čas rození a je čas umírání" a jak jsem tu už jednou psala - zrovna já to nezměním :-((( - škoda ...
A teď už jdu spát, ráno mířím za babičkou, tak ať jsem fit.
Mějte se hezky a .... PRAHA ZDRAVÍ BUDĚJICE!!!
Pavla
 


Komentáře

1 Monika Monika | Web | 25. února 2009 v 11:29

ahojky,

to je mi líto, že máte nemocnou babičku. Ale jak píšeš, to je život. Tak držím palce, ať to zvládáte a vše společně ustojíte!!!

Taky jsem moc ráda, že známe tak prima lidi z Budějic!!!!

papa Monika

2 Sovička Sovička | E-mail | 26. února 2009 v 8:52

Budějice zdraví Prahu!

Vzpomínám na bezva chvíle strávené u Vás, zvlášť včera večer, kdy jsem ponocovala, ale už ne tak příjemně! Raději bych dala "pokec", ale domácí práce za mne nikdo neudělá! Aspoň že se tu na mne z poličky usmíval medvídek s roztomilým čumáčkem a připomínal mi prima víkend! Opravdoví přátelé nestojí na každém rohu, někdo opravdového přítele nepotká za celý život! Já děkuju Pánu Bohu, že mi tak požehnal a mohu říct, já je mám!!! Človíčky, kterým mohu všechno svěřit, mohu se s nimi smát i plakat! Díky, že Vás máme!!!

Myslíme na Vás a modlíme se, aťse ta situace s babičkou vylepší!

Ještě jednou zdraví Sovička z Budějovic!

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama