Já chci jaro!!!!

26. ledna 2010 v 22:17 | Pavla
Dneska mi Honza ráno říkal, že si nepamatuje, že bych někdy po ránu tolik vzdychala a nadávala. No jo ... Jenže ráno se vzbudím, venku tma a střešní okno nademnou plné sněhu. Pak jdu po schodech, podívám se na ulici a vidím, že auto nevidím a před světlem uliční lampy se to pěkně šupelí. Al Gorovi a jeho globálnímu oteplování zvoní pěkně v uších ..... A proto vzdychám a nadávám.

Jasně, já vím, že je zima, tudíž počasí odpovídá, ale mé představě zimy se skutečnost vyhýbá obloukem. Já jsem srdcem i duší teplomilec, radši horko než zima. Radši modrá obloha než padající sníh.

A ta roztomilá ledovka před naším domem! Kousek od nás vede cesta do pěkných serpentin a prudkého kopce. Samozřejmě jsem tam v protisměru potkala auto - bohužel je cesta prohrabaná tak na jedna a půl auta - takže jsem musela uprostřed kopce zastavit, aby do mě "protisměrní pirát silnic" nenarazil. No, a pak už jsem se nerozjela. Moje autíčko hrabalo o sto šest, motor bručel a já spíš couvala. Nemám tyhle situace ráda, nevěřím si v nich a mám strach. Zcouvala jsem zatáčkama a zkusila to na druhý pokus. Sice těžce, ale povedlo se! Franta (čili moje auto) je frajer!

Největším nadšencem tohohle počasí je náš Ferda! Sice mu vyhovoval sypký sníh, v kterém válel sudy, ale tohle taky není k zahození! Jen kdyby věděl, kde si "odskočit" ... Jeho místečka jsou zahrabaná ve sněhu a ledu, a tak si dost často neví rady.

Náš Honzík měl angínu, ale dneska už šel do školy, tak se pomalu zase zabíhám do normálu.
A jdu spát, dneska jsem spala jenom čtyři hodiny, tak to jdu dohnat. Už stárnu, nevydržím to, co dřív ...

Mějte se krásně a dnes v noci neumrzněte!
Jaru zdar!!!

Pavla
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama