Je mi fajn

23. března 2010 v 17:16 | Pavla

Zdravím vás po dlouhé době. Nějak se mi nepodařilo cokoliv "sesmolit". Jsou takové dny .... :-((

Ale už je mi fajn, venku je tak nádherně a já si užívám, že je ráno i odpoledne dlouho vidět. Měla jsem vyloženě světelný deficit. A tak když jdu ráno po šestý hodině s Ferdou na procházku, už nenadávám. Tuhle kousek od nás hopsala srnka, v sobotu se u sousedů na pozemku pásli dva zajíci a dost dlouho se neměli k návratu do lesa. Každý den obcházím zahradu a těší mě každý pupen a nový lísteček. Je to prostě fajn, mít zase jaro.

jaro

O víkendu jsme měli na návštěvě kamarády z Budějovic. Už jsem tady o nich několikrát psala, jsou taky pětičlenná rodina, takže když se vydáme ven, vypadáme jako slušně obsazený zájezd :-)). Honzík měl stále slíbenou narozeninovou oslavu v Beckilandu (už dva měsíce ...), a tak na ni konečně došlo. Paní u kasy jenom polkla, když Honza řekl o devět vstupenek (Káťa se samozřejmě neúčastnila). Ale bylo to bezva, děti i taťuldové si to užili a ani nevím, kdo z nich byl víc zpocený a vydováděný :-))

elinka

honzík

Víkend se překulil jako nic a já jsem si vzpomněla na Honzíkovu hlášku, kterou pronesl v pátek večer. Čekali jsme, až Budějovičáci dorazí a Honzík pořád sledoval hodiny a pak řekl: "To je divný, proč ty tři minuty tak pomalu utíkají". Nemohl se dočkat a tak mu ty tři minuty, po kterých se znovu podíval na hodiny, přišly jako věčnost. Takže tři minuty čekání byly věčností a víkend plný zábavy byl jako mrknutí oka (zanedlouho nás čeká návštěva zubaře, tak doufám, že to bude taky jako mrknutí oka .. :-)))).

Ještě zpátky k filmům, které jsem viděla v kině. Nejdřív jsme s Honzou vyrazili na Kawasakiho růži. Nevím, jak to popsat. Nehodí se říct - pěkné, tak aspoň tedy - zajímavé. Film, který vás nutí přemýšlet a vzpomínat...

No a teď jsem byla dvakrát za sebou na Alence v říši divů. Poprvé na "placaté" jenom s Honzíkem, a potom na 3D s Jájou a Karolínkou. Poprvé jsem si docela přála, aby film už skončil. A i přesto jsem s holkama vyrazila na trojrozměrnou verzi. A to už bylo lepší! Hlavně jsem se mnohem líp zorientovala v ději a postavách. Cizí jména a různá vymyšlená slova trochu matou. Malinko bláznivé, ale co očekávat od říše divů, že? :-))) ... a Johny Depp hrál moc pěkně ... :-))

Taky jsem dočetla další dvě knížky, v Bibli postoupila od Ezechiela k Danielovi (Ezechielovi povětšinou nerozumím, tak to bylo dost náročné .... a u Daniela teď vydechnu, ten je mnohem jasnější ...), no a to je tak z kulturního "světa" vše :-))).

julinka

Mějte se krásně a z hluboka dýchejte :-))))

Pavla
 


Komentáře

1 Monika Monika | Web | 25. března 2010 v 8:23 | Reagovat

Ahojky,
tak mě neskolila jarní únava, ale jarní alergie...dneska jsem dokonce musela zůstat doma. Ale já doufám, že léky zaberou rychle a bude to lepší.
Tak ráda bych se šla po ránu projít nebo si s Honzou zaběhat (tohle mě vždy napadne v době, kdy to nemůžu, jinak bývám obvykle líná) :-)))

tak ti přeji krásné jarní procházky a pěkné počteníčko v Danielovi.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama