Krásné Velikonoce!

1. dubna 2010 v 18:50 | Pavla

Miluju Velikonoce! Vánoce jsou fajn, ale není nad Velikonoce! Krásně se dýchá, začíná kvést zlatý déšť a hlavně nemusím shánět tolik dárků a péct cukroví :-)). Čekají mě jenom mazance a pár dárečků, trošku velikonoční výzdoby a toť vše. Prostě si budu užívat....

Aspoň teda doufám. Vždycky, když mám představu o nicnedělání, nějak se mi to nepodaří ... Asi tak, jako když si každý pracovní den ráno říkám, že se strašně těším na sobotu, jak si pospím. Pak přijde sobota a buď mě v šest ráno vzbudí děti nebo se v tuhle dobu vzbudím sama díky svýmu vnitřnímu budíku. Jenže přes týden bych spala, až bych brečela a v sobotu, protože můžu, tak nemůžu :-)))

Ještě zpátky k Vánocům. Včera jsme s babičkou našly poklad! Vzhledem k tomu, že si začátkem léta budeme babičku stěhovat do bytu nedaleko našeho domu, pustily jsme se spolu do vyklízení. Máme za sebou několik skříní a ve čtvrtek jsme se vrhly na sklep. A tam jsme narazily na babiččiny staré formičky na pracny a celou krabici vykrajovátek na linecké cukroví. Babička mi je všechny dala a já z nich mám obrovskou radost. Je to zvláštní, jak člověka dokáže potěšit formička na cukroví, jenom proto, že takový tvar doma nemá...
formičky

No a teď ještě k jaru. Dneska se hodil do gala i náš Ferda. Potřeboval nutně jarní sestřih, a tak jsme vyrazili do salonu. Nejdřív se hrnul do dveří, a když zjistil, kde je, začal couvat, škrtit se na vodítku, dělat cokoli, jenom aby mohl prchnout. Když jsem zavřela, snažil se hlavou provrtat ve dveřích díru, aby mohl vzít nohy na ramena, ale nepovedlo se a my z Ferďáka máme fešáka. Najednou máme místo kulaťoučkého zarostlého medvídka vyčouhlého hubeňoura, ale elegána :-)). Poslala jsem naší mamce fotku čerstvě oholeného Ferdy, a ta odpověděla: "Taky popadnete prvního psa, kterýho vám vrazí ..." . Je pravda, že je k nepoznání :-))).

jarní sestřih

Taky se musím pochlubit, že jsme si pořídili na zahradu krásně vzrostlou břízu, má asi 3 metry, poporoste už jenom tak o 2 metry a je nádherná. Taky jsme si přivezli hloh, je tak dvoumetrový a má moc pěknou kulatou korunu, tak se těším, až se zazelená a rozkvete. Vyfotím, ale až to bude stát za to :-))).

Tak a teď jdu zjistit, co mi doma chybí na mazance. Mějte se krásně, užijte si pěkně Velikonoce a ať nám svítí sluníčko!

Přáníčko dole už něco pamatuje, ale sehnat naše děti na jednu fotku v současnosti a ještě je donutit, aby se mile tvářily, to je nad lidské síly. Takže:

Krásné Velikonoce

Pavla

 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama