Plnoletost

2. října 2010 v 23:20 | Pavla

Tak už je tady zase říjen. Říjen - měsíc našich oslav. Je nás dost a říjen je nejplodnějším měsícem :-)))

Začali jsme hezky od začátku, a tak 1.října oslavil můj Honza 43. narozeniny. Když jsem tohle číslo v podobě svíček zapíchávala do dortu, přišlo mi neskutečný. A nebyla jsem sama. Naše Jája při pohledu na svíčky jenom poznamenala: "43? Já myslela tak maximálně 41". Dokonce i Káťu to překvapilo, i přesto, že samozřejmě holky ví, kolik tátovi je :-))).  A tak i mě to  zarazilo. Vždyť, když jsem se vdávala, bylo mému taťkovi 43 a za nějakého mladíka jsem ho opravdu nepovažovala (promiň, tati!). A Honzu beru pořád jako "toho kluka kolem dvacítky"....


jeníček
Jenže - co můžu chtít - když jsme dneska oslavili osmnácté výročí naší svatby? Naše manželství je tudíž plnoleté ... (jsem ráda, že už máme pubertu manželství za sebou :-)))). A těch osmnáct let bylo opravdu fajn. A i když na mě můj muž někdy působí jako protivný morous ( .. a já na něj jako uštěkaná semetrika ...) - miluju ho a troufám si říct, že i on mě. Jsem s ním šťastná a věřím, že nám v tom pomáhá i naše víra v Boha (možná by už dávno vzal do zaječích - nebo já? :-)))).

svatba
No a zítra .... Zítra mi bude 39. Zatím se svými roky chlubím - zatím .... Ale cítím se dobře, nechtěla bych, aby mi bylo znovu dvacet, třicet ... Prostě jsem se svým věkem spokojená a pomalu mířím k babičkovství. Strašně se totiž těším na vnoučátka ... Teda - snad to nebude tak rychle, ale pár let uteče a já budu hrozně ráda nějaké mrně rozmazlovat :-)).

s babičkama
Napsala jsem : "snad to nebude tak rychle" - protože naše Káťa bude taky zítra slavit narozeniny - teprve sedmnácté. Sice už má rok svojí lásku, ale tři roky školy před sebou, Timur celou vysokou před sebou, takže je na vnoučátka prostě móóóc brzo :-))))....

kačenka

A tak jsme oslavovali včera, dneska, slavit budeme zítra, a potom dál a dál ... Je to fajn - mít velkou rodinu - to z oslav nevyjdete!

jája, kajka

oslava
oslava
oslava

A nakonec přání: Můj Jeníčku a moje Kačenko! Mám vás moc ráda a přeju vám hodně zdraví, a aby vás Bůh vždycky ochraňoval! Jste moje lásky! Mvmmmr!!!

A vy se mějte krásně!

Pavla

 


Komentáře

1 Monika Monika | Web | 4. října 2010 v 13:11 | Reagovat

Všem ještě jednou moc moc moc gratulujeme a máme vás rádi!!! Vlčáci (všichni 3) :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama