Ani nic

19. ledna 2011 v 22:16 | Pavla
Když byste se mě dneska zeptali, co je u nás nového, odpověděla bych stejně, jako moje děti, když se jich zeptám, co bylo ve škole. Takže: "Ani nic"... Nemyslím totiž, že by vás zajímalo, že jsem ráno po šesté vstala, vypravila děti do školy, vyvenčila Ferdu, uvařila svíčkovou, dojela  do Sconta, přivezla Honzíka ze školy, napsala s ním úkoly, udělala večeři .... :-))

Jsou někdy takové dny, kdy mi připadá, že ráno vylezu z postele, proběhnu celodenním stereotypem a najednou jsem zase v posteli. Nic moc mě netěší, hudrám na počasí a těším se na sobotu, až si budu moct ráno pospat ... (no, to je životní styl, co? žít od soboty k sobotě ). Ale to bude asi tím počasím - mám hodně nízký tlak, a tak každou změnu počasí prožívám jako osmdesátiletá bábinka - motá se mi hlava, chce se mi spát, mám černo před očima ... A proto tak často na počasí nadávám - jsem typický závislák na sluníčku, světle, teple - a toho se mi prostě teď nějak nedostává.

A tak abych nezkazila náladu i vám - vložím sem alespoň pár fotek ze svých letošních kalendářů, které jsem vyráběla pro babičky - jeden kalendář byl kočičkový, druhý medvídkový a třetí přírodní.

Mějte se pěkně

leden

ferda
kal
kjal
kal
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama