Cvičení

22. ledna 2011 v 18:29 | Pavla
Konečně moje dlouho očekávaná sobota. Ne, nic zvláštního se nemělo dít  -jenom jsem se těšila, že se ráno konečně vyspím!
Jenže to by ta moje rodina nesměla být taková svérázná....

Od pondělí do pátku nikoho nemůžu dostat z postele. Rozsvěcím, hlasitě volám, lechtám, někdy i zpívám a i přesto se musím po deseti minutách vrátit a tahat je z postelí znovu. A pak přijde sobota a můj manžel dobrovolně vstává v šest hodin, před sedmou se probírá Honzík a přes celý dům volá na Jáju, jestli se s ním půjde dívat na pohádku. Do toho Jája několikrát restartuje počítač, a tak na plné pecky  zní znělka Windowsů a já strkám hlavu pod polštář. Sem tam někdo bouchne dveřma, někdo na někoho zavolá a já už neusnu. Jedině hodná je naše Káča - ta dokáže spát nepřetržitě třeba do jedné odpoledne ...
A tak z mého sobotního vyspávání nebylo zase nic. No jo no ...

Odpoledne jsem vyrazila s holkama na nákupy. Čekají nás dvoje narozeniny - ve čtvrtek Bambuččiny, v pátek Honzíkovi, a tak jsem potřebovala nějaké dárečky. Lidí všude miliony (asi mají taky všichni narozeniny :-))), parkoviště plné jako o Vánocích. Ale Honzíkovi jsem přece jenom něco pořídila a o Bambučičce nemůžu psát, ta můj blog čte :-))).

Honza se právě vrací z aquaparku v Kladně, kde byl s naším Honzíkem a Vojtíškem. Ještě jsme plánovali squash, ale už je dost hodin a kluci budou utahaný, tak vyrazíme zítra. Takže já jdu zase asi po roce sportovat. Snad to přežiju :-)).

I když pozor - já jsem v poslední době několikrát cvičila. Honzík dostal k Vánocům hru na Nintendo Wii - Fitness, kde si vyberete na obrazovce postavu trenéra, vás na takové specielní balanční desce zváží, vypočítají vaše BMI a váš "sportovní" věk. Pak vám připraví trénink na míru a vy cvičíte jógu, aerobic, posilování svalů a všechny vaše pohyby se přenáší na balanční desku, kde vás vyhodnotí, jak dobře cvičíte. Pak vám přidělí body a pochválí vás!!! Ale poprvé můj "sportovní věk" odpovídal tomu, že moje kondička je stejná jako u průměrné 48leté ženy! Moc mě to nepotěšilo ... Ale už jsem se propracovala na svůj opravdový věk ...
A taky se u téhle hry dobře vyblbneme - jsou tam závody ve skoku na lyžích, ve sjezdu, bowling a plno dalších, a když to hrajete hodinku, tak zjistíte, že vás docela bolí všechny svaly. Líbí se mi, že je to hra, u které se jenom nesedí.

nintendo
Takže bych si dala svojí tréninkovou hodinku? Ale je mi jasné, že mě ta moje virtuální trenérka bude vítat slovy :"Jak ráda vás vidím. " a hned si rýpne: "A co že jsem vás tak dlouho neviděla, nechtělo se vám cvičit? Musíte cvičit pravidelně!!" A u toho se bude usmívat jako vystřižená z Hollywoodských filmů :-)))

Krásný zbytek víkendu ( a ať vás zítra nikdo nebudí :-)))

Pavla
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama