Procházky Prahou

30. ledna 2011 v 22:56 | Pavla
Tak jsme dneska završili "slavící" dny. V pátek jsme popřáli Honzíkovi, v sobotu jsme se sešli při oslavě mamčiných, znovu Honzíkových narozenin a dodatečně taky strejdových narozenin. Bylo to fajn, popovídali jsme si, poseděli, prostě jsme si to užili.

narozky

narozky
narozky
narozky
narozky


Honza si vyhradil páteční odpoledne a navečer na to, aby mohl s Jájou dělat dějepisné procházky. Možná to nezní lákavě, ale lákavé to asi bude, když se postupem času dobrovolně přidala sestřenice Karolínka. Odpoledne vyrazí do některé z částí staré Prahy, projdou památky, cestou se zastaví ve Starbucks na kafíčko a procházku završí v Subway na zapečené bagetce. Jája to má moc ráda. Myslím, že se jí líbí, že má Honzu jenom pro sebe a nemusí se o něj dělit s Honzíkem. Je to moc fajn a já jsem ráda, že mají spolu takový pěkný vztah. Málokterý táta dokáže s dcerou v pubertě takhle vycházet. Vím, může se to tisíckrát změnit, ale já moc oceňuju, že Honza dělá všechno pro to, aby s ní vztah neztratil, aby si byli spolu pořád blízko.

praha
staromák
praha
pr
staromák

pr
Tak jdu spát, zítra nás s Káťou čeká návštěva nemocnice, jdeme na nefrologii a na ultrazvuk ledvin, tak na nás myslete - to zas bude na celý den..... A v úterý mě čeká kardiologie s babičkou.
Takže nic moc .... Ale vám přeju pěkný týden :-)))) 
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama