Srdce

18. ledna 2011 v 21:34 | Pavla
Dneska jsem byla vyzvednout babičky výsledky z rtg plic a srdce. Takže jsem se dozvěděla, že má zesílené interlobium, aterom v oblasti aorty, taky rozšířený trunus intermedius, strmou bránici, otupený zevní brániční úhel a pachypleurální změny. 
To nic - já tomu taky vůbec nerozumím. Výsledky jsem odvezla její obvoďačce - tipla bych, že tomu rozuměla podobně jako já (tudíž jako koza petrželi), protože mi jenom řekla, že plíce jsou lepší a srdce asi o dost horší ... Tak jsem si to potom hledala doma na googlu.

Taky mě paní doktorka "skásla" o 350 Kč. A ani nevím jak. V rychlosti na mě vypustila palbu informací o tom, že je to povinný poplatek atd. Když jsem se zeptala, že tomu nerozumím, za co je ten poplatek, tak prý na komunikaci s pacienty, telefonáty s laboratořemi a já nevím, za co ještě. Prý je to splatné do konce ledna. A já (... protože jsem měla pocit, že mi unikla nějaká zásadní novela ve zdravotnictví ohledně poplatků .... a protože jsem měla být za chvíli pro Honzíka ve škole ..... a protože jsem prostě úplně pitomá ... :-))), tak jsem  peníze zaplatila, něco (!) podepsala a pak jsem dostala do ruky papír, jak jsem (v zastoupení babičky) darovala paní doktorce sponzorský dar v hodnotě 350,- Kč, aby mohla platit recepční a komunikovat s pacienty emailem (!!!). No, tak to chodí, když se člověk pořádně nezeptá a něco podepíše. Na rovinu - radši bych opravdu sponzorovala někoho jiného než paní doktorku, kterou jsem tuhle potkala ve Volvu .... No, jo no ...  Ale zase si to prý můžu odečíst z daní ...

Mějte se fajn

Pavla
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama