Vánoce jsou tady!!! :-)))

24. ledna 2011 v 19:09 | Pavla
... aspoň teda podle sněhu....

Já nemám ráda zimu, ani sníh, ale ten dnešní jsem si opravdu užívala (možná to bylo tím, že jsem dneska jela autem jenom krátkou trasu - do sámošky a zpátky:-).

Ráno to byla paráda. Když jsme šli s Ferdou na procházku, vypadalo to, že se úplně zbláznil. Náš Ferda neumí chodit na vodítku, většinou táhne jako kůň, ale dneska řádil mnohem víc. Lítal ze strany na stranu, strkal ty svoje fousiska do sněhu, místy lehnul na zem a kutálel sudy. Tenhle druh sněhu miluje. Suchý, lehký, prostě peřina! A tak jsme si tu dnešní procházku užili oba.

O víkendu si Honza přečetl po delší době můj blog a přišel za mnou s tím, že musím být asi hodně unavená. Prý jsou moje články smutné a pesimistické. Tak to jsem se podivila, mně to ani nepřijde. A unavená se taky moc necítím. Smutná už taky ne a pesimistická vůbec. Tak nevím, možná člověk někdy něco hodí na papír a nakonec to vyzní úplně jinak, než chce. Je pravda, že hodně nadávám na počasí, to jo. Vím, že mě hodně ovlivňuje, ale ne zase tolik, abych byla smutná. Naopak - už si zase hlasitě zpívám (hrozně), pískám si, včera mě Honzík učil akordy na kytaře a zahrála jsem si Člověče nezlob se s dětma, Honzou a Kátiným Timurem (který tuhle hru ve formě "Kozo, nezlob se" včera dostal k narozeninám od našeho Honzíka).

Jenom mě přepadl smutek o víkendu, kdy jsem se dozvěděla, že sestřenici zemřel manžel. Byl tak starý asi jako ten můj a já jsem dostala strach, že bych o toho svého taky mohla přijít. Jak by tady najednou bylo smutno a prázdno.... Musím si ho hýčkat....
Honza začal trénovat na maraton. Zatím denně běhá hodinu, pak bude postupně přidávat další, až skončí na těch 42 kilometrech. Mám o něj strach, má vysoký tlak, ale jeho doktor mu to naopak vřele doporučil. Tak snad ví, co dělá. Každý chlap asi musí mít nějaký cíl...
To já radši budu sedět pěkně v suchu a teple, udělám si pohodičku - já mám totiž zase tlak nízký  :-))))).

Pěkný den,

Pavla
 


Komentáře

1 the-best-style the-best-style | Web | 24. ledna 2011 v 19:14 | Reagovat

Taky nemám ráda zimu-sníh... nechces kuknout na muj blog? díky

2 Elle Elle | Web | 24. ledna 2011 v 19:21 | Reagovat

je tiez neznasam sneh!

3 Martina Martina | 24. ledna 2011 v 22:59 | Reagovat

Cvičení totiž tlak snižuje. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama