Ujde to :-)

25. února 2011 v 0:25 | Pavla
Konečně se Honzík trochu oklepal z nemoci. Včera to na něj padlo a brečel, že nikde o prázdninách nebyl, že byl pořád jenom zavřený doma a dopoledne se nudil. Už ho ani televize, ani Nintendo, ani počítač nebavily a chtěl si hrát se mnou.
Podařila se nám dostavět autodráha, která byla pro mě teda tvrdým oříškem. Návod na sestavení obsahoval asi třicet stran a obrázky byly pro mě absolutně nepřehledné. Když se dívám třeba na narýsovaný kvádr, po chvilce ztrácím přehled, které části jsou vepředu a které vzadu. To samé se mi stávalo při prohlížení návodu, chvilinku jsem měla jasno a během pár vteřin jsem zírala na nákres a netušila, která bije. Jsou ty červené dlouhé tyčky vepředu nebo vzadu? a co ty šedivé? Ještě že je Honzík kluk - vždycky mrknul a věděl a podivoval se nad tím, že si můžu myslet, že ta červená je vepředu .... A tak jsme dostavili parádní autodráhu, která má motorek a opravdu funguje a autíčka na ní jezdí jako na pouti!
Včera večer jsme celá (CELÁ!) rodina vyrazili do kina. Hráli od sedmi hodin trojrozměrnýho Méďu Béďu. Byli jsme v tuhle dobu v kině skoro sami, ale ten film je nádhernej. Konečně trojrozměrný film, který efektu trojrozměrnosti opravdu využívá. Po dlouhé době jsem opravdu uhybala hozeným předmětům, vyprsknuté vodě atd. Kdo si chce užít pohodu milého filmu a zasmát se, tomu vřele doporučuju!
Dneska Honzové dopoledne vyrazili do nově otevřeného Technického muzea. Honzík tam potkal čtyři kamarády ze třídy, tak se nakonec místo ve dvě, vrátili domů po čtvrté hodině. Moc se jim tam líbilo a vzhledem k tomu, že mají o víkendu na třetí pokus přijet Kubíčkovi, asi tam pánská část naší skupiny vyrazí znovu. My holky asi vyrazíme do Ikey.
Tak se mějte pěkně a dobrou noc
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama