Už!

12. února 2011 v 20:53 | Pavla
1) konečně máme na domě přidělané číslo popisné! Bydlíme tu tři roky, čekali jsme na kanalizaci, potom na kolaudaci kanalizace, potom na kolaudaci domu, no a teď jsme konečně šťastní majitelé pořádného - čili očíslovaného - domu. Když Honza cedule přivrtal, vyšli jsme na ulici a kochali jsme se pohledem na modré a červené číslo. Dohromady naše dvě čísla obsahují tři sedmičky, takže to vypadá i hezky na pohled :-))).

2) na zahradě vystrkují růžky první kytičky! Takže jaro je za dveřma! To je jedno, jestli ještě napadne sníh, ale příroda už ví svý :-))). ....  Moc se těším!


zahrada
zarhada
Dneska jsme vyrazili do Hornbachu koupit poštovní schránku a taky nový zámek do dveří. Tam měli jarních kytiček! No prostě nádhera!  A zítra tam vyrážíme znovu. Ne, že bychom byli takoví nakupovací maniaci či aktivní kutilové, ale zámek do dveří nesedí, tak ho pojedeme vyměnit. A já zase skončím v oddělení zahrady a budu vybírat, co by se nám domů a na zahradu hodilo. Dneska to byly růžové a bílé gladioly a taky jedna orchidea. Miluju to - procházet se takovým obchodem, třeba nemusím ani nic koupit, ale mám radost ze všeho zeleného, snad i z petržele   :-))).

zahrada

.... a teď už jenom čekám, až bude v televizi Béda Trávníček od Mountfieldu, protože to je pak už opravdu jaro jenom kousíček :-))))

Mějte se hezky

Pavla
 


Komentáře

1 Mamka Mamka | E-mail | 13. února 2011 v 11:28 | Reagovat

Můžu potvrdit. Hornbach je skvělý obchod, ale bohužel to ví moc lidí.
Jaro je téměř tady, i když dnes občas chumelí a tak nadávám jak špaček. Snad se zima lekne a přestěhuje se někam jinam, kde o ní ještěm někdo stojí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama